Usiądź ZOSTAŃ
wróć
Mokolove – Autorska Kuchnia Polska
w sercu Warszawskiego Mokotowa

NA SPOTKANIE
Dobre jedzenie, jeszcze lepsze rozmowy

NA OBIAD
Lunch w rytmie dnia,
bez pośpiechu

W OGRODZIE
Latem przenosimy się pod gołe niebo

NA WIECZÓR
Światło, klimat i kieliszek
wina
DANIE FLAGOWE
OD TEGO WARTO
zacząć
Biodrówka jagnięca
Wyjątkowa kompozycja, obok której nie da się przejść obojętnie.
grilowany szaszłyk z biodrówki jagnięcej
z paloną czerwoną cebulą, marynowaną słoniną w ziołach, sosem tymiankowym
i świeżym fenkułem z dressingiem anyżowym
O NAS
W RYTMIE
mokotowa
Mokotów od lat jest dzielnicą codzienności, spotkań i powrotów. MokoLove wpisuje się w ten rytm — spokojnie, lokalnie i bez pośpiechu.
To miejsce stworzone dla mieszkańców Mokotowa. Na szybki lunch, rodzinny obiad, spotkanie biznesowe czy wieczór z przyjaciółmi. Przez cały rok tworzymy przestrzeń, do której chce się wracać.
To miejsce stworzone dla mieszkańców Mokotowa. Na szybki lunch, rodzinny obiad, spotkanie biznesowe czy wieczór z przyjaciółmi. Przez cały rok tworzymy przestrzeń, do której chce się wracać.
Wydarzenia w Mokolove
SPOTKANIA, KTÓRE
zostają
Organizujemy spotkania firmowe, rodzinne i prywatne.
Z klimatem, jedzeniem i zespołem, który dba o każdy detal.
Z klimatem, jedzeniem i zespołem, który dba o każdy detal.
Dlaczego goście wracają do MokoLove?
- 800 m 2 zielonego ogrodu
- Autorska kuchnia polska w nowoczesnym wydaniu
- Rodzinna atmosfera
- Koktajle i wieczorne spotkania
- Przyjęcia firmowe i rodzinne
- Serce Mokotowa
OPINIE O MOKOLOVE
CO MÓWIĄ
goście
Marcin
Renduda
Renduda
Świetne jedzenie, sympatyczna obsługa i UWAGA!!! Opieka dla dzieci w czasie niedzielnego obiadu!…
★★★★★
Al
Bandi
Bandi
Pyszne jedzenie. Tatar w innym wydaniu ze smardzami super, pierożki z serem wędzonym i kasza z sosem grzybowym zaskakujące, devolaj ekstraklasa beza z malinami również. Miła, wesoła obsługa. Ładny ogród.
★★★★★
Angelika
Tichek
Tichek
Pan Konrad obiecał w nocy muzeów wspaniałą atmosferę w restauracji i tak właśnie było ! Polecamy i będziemy wracać !!!
★★★★★
Magda
Lena
Lena
Dla mnie idealne miejsce po pracy. Zjeść obiad na ogródku, cisza, zielono i przede wszystkim smacznie. Polecam kaczkę oraz polędwice ze steka. Makarony z bobem tez są bardzo smaczne. Polecam miejsce dla zapracowanych, można tam odpocząć.
★★★★★
Marlena
Kusio
Kusio
Świetna, profesjonalna obsługa. Bardzo sympatyczne podejście. Przepyszne jedzenie - kaczka idealnie soczysta w cudownie żurawinowym sosie, a puree dyniowo-pomarańczowe to coś, co w smaku nigdy w życiu bym nie przewidziała, że będzie tak smaczne. Naprawdę polecam, godna zaufania restauracja!
★★★★★
Aleksandra
Poremska
Poremska
Pyszne jedzenie i przyjemne wnętrze, znakomite koktajle przygotowane przez Pana Kamila- świetna obsługa.
Polecam!
★★★★★
Wojtek
Kalinowski
Kalinowski
Świetna jakość mięs (oraz zaserwowanych do tego warzyw z sosem demi glace), profesjonalna i przyjemna obsługa zarówno kelnerska jak i kuchni (warto pytać - szef chętnie i ciekawie opowiada o serwowanych rodzajach mięs). Zdecydowanie wrócę!
★★★★★
Tncy
Kpln
Kpln
Uwielbialiśmy ją. Pierwszy raz spróbowałem perliczki, która była podana z puree z selera, co było wyśmienite. Powiedziałbym, że to była najlepsza restauracja, w jakiej byliśmy podczas naszego tygodniowego pobytu w Warszawie.
★★★★★
Grzegorz
Górny
Górny
Steakowy top. Pełna paleta smaków (przystawki, steki, deser). Obsługa pierwsza klasa, szef kuchni również pełen profesjonalizm - poświecił nam chwile uwagi by opowiedzieć o sezonowaniu steków i o różnicach pomiędzy poszczególnymi kawałkami wołowiny. Wrócimy, oj wrócimy 🤤.…
★★★★★
Jakub
Markowski
Markowski
Miód malina poleca miejsce super klimat również 🙂 napewno wrócę
the best food in town
★★★★★
USIĄDŹ
ZOSTAŃ
wróć
Mokotów spotyka się przy stole.